top of page

Heimdal™ Security A/S je zaměřená na ochranu koncového bodu uživatelů a organizací před aktivitami kybernetického zločinu. Chrání a udržuje jejich kritické informace a duševní vlastnictví
v bezpečí. Je jednou z nejrychleji rostoucích společností v odvětví informační bezpečnosti. Zaměřuje se na vzdělávání uživatelů prostřednictvím blogu a bezplatných online kurzů a zdrojů.

Sbírá nominace a ocenění, jako "Most Ecucational Security Blog", "Anti-Ransomware Solution of the Year" a Anti Malware Solution of the Year. Poslední jmenované ocenění získala v roce 2018.

Od roku 2011 vede boj proti počítačové kriminalitě, vyvíjí nové technologie a poskytuje inteligenci k ochraně více než 5 000 společností a 600 000 uživatelů před kybernetickými útoky, kompromitací a narušení bezpečnosti dat.

CSIS Security Group A/S je nezávislou zpravodajskou agenturou poskytující služby kybernetické bezpečnosti s jediným zaměřením: odhalování a eliminace, či zmírňování hrozeb a k ochraně aktiv svých zákazníků a uživatelů.

Sdílením odborných znalostí a zkušeností z oblasti informačních rizik a hrozeb přináší svoji přidanou hodnotu. Pomáhá chránit i ty největší světové podniky a organizace.

Těší se důvěře vlád, orgánů činných v trestním řízení, zpravodajských služeb, firem a médií - disponuje více než 60 profesionály v oblasti kybernetické bezpečnosti z více než 20 zemí. 

Jako důvěryhodný poradce v oblasti vymáhání práva, vlády, obchodu a médií je doporučovaná společností Gartner Group. 

Její tým disponuje těmi nejlepšími mozky z oblasti kybernetické bezpečnosti v Evropě (ne-li ve světě).

Sídlí v Dánsku, působí po celé Evropě i v zámoří: má klienty ve více než 100 zemích světa, svá datová centra na pěti kontinentech.

bottom of page