top of page
Kotva 1

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home

ANTIVIRUS NOVÉ GENERACE SE ŠPIČKOVÝM POMĚREM DETEKCE

Jedinečná ochrana proti všem typům online rizik

  • Dokonalá detekce malwaru
     

  • Lokální i cloudové skenování s behaviorální detekcí

  • Snadná instalace a hladký provoz s nízkými nároky na výkon

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ 30 DNÍ

PRVOTŘÍDNÍ
PODPORA

Doporučují

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home

Nový přírůstek do naší bezpečnostní sady

Toto snadné, bezproblémové řešení kombinuje techniky používané antivirovými jádry tradičními i nové generace, které poskytují jedinečnou ochranu před online hrozbami.
Zastaví ransomware, únik dat, viry, APT, Exploity a další hrozby pro váš digitální život.

​Špičkové hodnocení

Funkce

Lokální skenování na základě signatur

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home používá skenování signatur pro všechny lokální soubory pro detekci a zastavení potenciálních virů, APT, Exploitů, úniku dat, ransomwaru a dalších pokročilých online hrozeb. Tato první vrstva ochrany je nezbytná pro zajištění online bezpečnosti

Cloudové skenování v reálném čase

Všechny soubory neznámé pro lokální databázi jsou odeslány do našeho zabezpečeného cloudu
k prověření v reálném čase. Pomocí pokročilého strojového učení se detekují možné hrozby a zastaví se infekce počítače.

Sandboxing a inspekce zadních vrátek

Podezřelé soubory a další potenciální hrozby jsou izolovány v systému karantény, kde zkontrolujeme, zda se chovají, jako malware. Rovněž zkontrolujeme, zda se podezřelý soubor pokouší přistupovat k serverům pomocí metody zadních vrátek, abychom zastavili veškerou škodlivou komunikaci.

Heuristické a behaviorální skenování

Když se soubory spustí, Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home pokračuje ve sledování veškerých procesů v počítači pomocí heuristické a behaviorální analýzy. Tímto způsobem vyhledává podezřelé chování, aby bylo možné zajistit detekce změn kódu na všech úrovních systému. Tím se zastaví útoky modifikující vaše data.

Firewall

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home zajišťuje, aby brána Windows Firewall ve vašem počítači byla stále zapnutá, takže vaše síť a data zůstávají v bezpečí před nejvytrvalejšími a pokročilými online hrozbami. Pokud je brána Windows Firewall vypnuta, Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home ji opět aktivuje.

Důvěřují

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home

Skutečný antivirus nové generace

Heimdal™ Next-Gen Antivirus Home, náš antivirus nové generace, nabízí bezkonkurenční ochranu před všemi typy hrozeb. Když že jej doplníte Heimdal™ Threat Prevention Home, řešením prevence nové generace, získáte tak kompletní bezpečnostní balíček vše vjednom s názvem Heimdal™ Premium Security Home.

bottom of page