top of page

MAILSENTRY

ZABRAŇTE CEO FRAUDŮM A KOMPROMITACI OBCHODNÍ
E-MAILOVÉ KOMUNIKACE HACKERY S MAILSENTRY™

Jednoduché podvodné e-maily mohou někdy způsobit vaší organizaci více škody než nejnáročnější kombinovaný útok. Řízení vnitřních rizik a podvodných převodů peněz, k tomu detekce podvržených e-mailů a pokusů o phishingový útok.

Bez dalších pochyb, již žádné nebezpečné e-maily!

Vyžádejte si cenovou nabídku
nebo 30-denní trial

Děkujeme za odeslání vaší zprávy

Doporučují

MailSentry

Podle FBI přesáhly globální finanční ztráty způsobené útoky typu „Business Email Compromise“ (BEC) v období od června 2016 do července 2019 26 miliard USD.

Nyní můžete nechat tyto starosti stranou.

 MailSentry™ používá více než 125 vektorů k vaší ochraně proti:

Kompromitace obchodních e-mailů (BEC)

Hrozby podvrhu (upravené faktury)

CEO Fraudy a podvodné vydávání se za jinou osobu

Malware nasazený e-mailem

Phishing a cílené útoky „harpunou“

Odposlouchávání a pozměňování zpráv na cestě a Spoofing útoky

CEO Fraudy a podvodné vydávání se za jinou osobu

Chraňte své zaměstnance a své podnikání před škodami a přímou finanční ztrátou. Spolu se stávajícími řešeními kybernetické bezpečnosti zajišťuje MailSentry ™ vnější hranici bezpečnosti vašeho podnikání: e-maily.

Více než 125 vektorů průběžně sleduje vaši e-mailovou komunikaci

MailSentry™ je bezvadně spárován s řešeními detekce hrozeb, aby monitoroval vaši komunikaci vůči falešným nárokům a škodlivým e-mailům.

Útoky na firemní e-mail (BEC) jsou na vzestupu, a to z jednoduchého důvodu. Úspěšní útočníci snadno získají ohromující částky peněz. FBI hlásí, že globální ztráty do července 2019 jdou do výše 26 miliard USD. Očekává se, že porostou.

Úplně stačí, aby byl třeba jeden zaměstnanec přesvědčen, že odpovídá na legitimní dotaz ohledně možnosti urgentní mimořádné platby od svého ředitele nebo proplatí běžnou fakturu vystavenou dlouholetým obchodním partnerem. Po dlouhém a pečlivém průzkumu totiž útočníci obvykle cílí na toho správného zaměstnance, často na konci pracovní doby, takže se dotyčný nemá s kým poradit. Útočníci vědí přesně, co dělají. Naštěstí to víme také my.

Všechny tyto signály ukazující, že se děje něco podezřelého, jsou pak sledovány v reálném čase týmem pro detekci podvodů. Kdykoli je třeba něco podrobněji prozkoumat, budete upozorněni dříve, než útočníci dosáhnou svého cíle.

Technologie MailSentry ™ automaticky označí e-maily, které obsahují něco podezřelého, a dá vám vědět, s čím je problém.

Nepřetržitý alerting a 24/7 živé sledování týmem pro boj s podvody

Máte-li také jakékoli pochybnosti o původu či obsahu požadavku nebo
e-mailu, který obdržíte, je naše podpora připravena zaslat upozornění nebo odbornou zprávu týmu specialistů pro předcházení podvodům, pro zajištění vašeho klidu a bezpečí.

MailSentry™ kombinuje automatické skenování případné kompromitace
e-mailových účtů se systémem pro odhalování podvodů využívajícím lidské zkušenosti a dokáže identifikovat a zastavit útoky dříve, než způsobí vaší firmě jakoukoli škodu.

Ušetřete čas odstraněním starostí a potřeby manuální kontroly

V dnešní době, kdy podvodníci pokračují v cílení na firemní a veřejné subjekty ve více než 79 zemích a krádeže peněz prostřednictvím e-mailů, v člověku skutečně roste nedůvěra. Přestože se doporučuje zachovat zdravě skeptický pohled, nesmíte podlehnout paralýze neustálé kontroly.

Bezpečnostní ověření nechte na odbornících. Vyhněte se potřebě neustálé zdvojené kontroly – verbální či písemné – se všemi zainteresovanými osobami. 

Nikdy nemůžete být příliš opatrní, ale zase nesmíte proměnit všechny činnosti v byrokratické noční můry, utopit se v křížových kontrolách, znovu
a znovu kontrolovat všechny proměnné. MailSentry™ to vyřeší za vás.

Naše technologie kombinuje automatické skenování mající bezchybnou mírou detekce se živým monitoringem lidskými odborníky. Se štítem MailSentry™ nezůstanou žádné podvodné pokusy bez povšimnutí.

MailSentry™ je ochranná vrstva, která bude fungovat ve spojení s ochranou DNS, záplatováním, antivirem, firewally a spamovými filtry.

MailSentry™ funguje jako doplněk ke stávajícím řešením spamového filtru a je vysoce specializovaný na odhalování podvodů. Jakýkoli e-mail a příloha jsou křížově kontrolovány na podvodná čísla účtů, pozměňování obsahu a původ podvodníků.

Přidejte modul MailSentry™ jako další vrstvu vaší kybernetické bezpečnosti

Navíc, podezřelý obsah v e-mailech skenovaných pomocí MailSentry™ pak může být využit k posílení inteligence v algoritmech jiných modulů kybernetické bezpečnosti v rámci ochranného deštníku produktů Thor Enterprise.

Přestože MailSentry™ bude efektivní jako samostatný produkt, můžete jej také použít jako integrální součást vaší celkové strategie detekce a reakce koncových bodů (EDR) spolu s našimi dalšími prvky pro řešení kybernetické bezpečnosti. Nakonfigurujte přesnou kombinaci podle svých aktuálních potřeb a obchodních preferencí.

Důvěřují

Výhody

Co získáte, když použijete:

MailSentry™              Ruční kontrola                  E-mailové

                             legitimity odesílatele           spamové filtry

Rychlá detekce finačních podvodů s alertingem

Rychlá detekce podvodných e-mailů

Rychlá detekce finančních podvodů CEO fraud

Rychlá detekce hrozeb podvodníků

Rychlá detekce útoků typu „man-in-the-email“ (pozměňování)

Rychlá detekce hromadně odesílaných podvodných e-mailů

Úspora času při ručních kontrolách 

Neustálá profesionální podpora týmem odborníků 24/7

Detekce upravených faktur

Vyzkoušeno a testováno

Usnadňujeme kybernetickou bezpečnost

MailSentry™ je podnikový bezpečnostní nástroj, který účinně chrání před jednou z nejrychleji rostoucích hrozeb počítačové kriminality: Kompromitace e-mailu – Business Email Compromise. Je účinnou hranicí pro pokusy od podvod a doručení škodlivého kódu. E-maily jsou nyní chráněny štítem pro skenování těchto hrozeb týmem anti fraud specialistů. Bez obav, bez časových ztrát a bez dalších finančních škod.

Malware nasazený e-mailem

Společnost Heimdal Security, založená v roce 2011 v Kodani šampiony konference DefCon CTF, poskytuje bezpečnost
a zpravodajství více než 5000 společnostem a 600 000 koncových bodů.

Potřebuje vaše organizace lepší řešení?

bottom of page