top of page
DOMÁCNOSTI

Produkty a služby: dělení podle velikosti nebo typu zákazníka

Komplexní řešení zabezpečení

vaší domácnosti.

Domácnosti

Nabízíme software firmy Heimdal Security pro vaše koncové body: PC, Apple a mobilní zařízení.

To vás ochrání nejen od běžných virů a malwaru, ale také od pokročilých hrozeb, jako je Ransomware a dalších hackerských nástrojů, na které ani současné moderní antiviry nestačí a které zneužívají zranitelnosti, které vaše zařízení obsahuje.

Chraňte sebe i své nejbližší před těmito hrozbami!

7 vrstev ochrany je dostatečnou zárukou vaší bezpečnosti!

 

Software má uživatelské rozhraní v češtině.

Menší subjekty

Ochrana menší či rodinné firmy dnes není jednoduchou záležitostí: Velké firmy mají týmy správců a mnohem větší prostředky na správu IT a ochranu dat.

Bez ohledu na velikost vaší firmy, nabízí společnost Heimdal Security více vrstvou ochranu vašeho prostředí. Za příznivou cenu tak získáte software postavený nad aktuálními zpravodajskými službami, které byly primárně postaveny pro banky a velké korporace. Vše pod jednoduchou centrální správou řízenou vlastními silami nebo jako externě poskytnutou službou.

Komplexní řešení zabezpečení

vašeho podnikání

FIRMY
VELKÉ FIRMY

Komplexní řešení zabezpečení

firem a organizací.

Firmy a organizace

Dnes je jasné, že nestačí jednoduchá obrana – že informační bezpečnost je o celém systému bariér a zábran, která se teprve svojí kombinací stane účinnou ochranou. Vybírat je možné z celé plejády řešení a služeb mnoha dodavatelů.

Technicky vzato jsou nejdůležitějšími prvky systému obrany tyto:

 • Ochrana perimetru na úrovni DNS
  zabrání úmyslnému i neúmyslnému přístupu k závadným webovým zdrojům. Denně zablokuje kolem 70 000 nových závadných domén. Tím zablokuje funkcionalitě Ransomware a dalšímu škodlivému kódu, který se může šířit pouhým zobrazením napadené webové stránky.

 • Pokročilá ochrana koncového bodu
  spočívá v kombinaci více vrstev ochrany: kódový skener (v podstatě běžný antivirus nové generace), skener a filtr provozu, firewall a aktivní ochrana úniku dat (DLP).

 • Ochrana proti phishingu a spamu
  na komunikační úrovni (provozní filtr) i aktivní detekce e-mailových fraudů, finančních podvodů s prvky umělé inteligence.

 • Řízení zranitelností
  operačních systémů jejich doplňků a dalšího software formou pravidelných záplat a aktualizací.

 • Automatizace výše uvedených procesů
  vyloučí chybu člověka, ušetří lidské zdroje a zrychlí veškeré procesy. Správa z jednotné konzole umožní velmi snadné ovládání všech prvků systému.

Vše je k dispozici pro jakkoli velkou firmu bez ohledu na dislokaci jejích částí pod jednotnou správou vlastními silami nebo formou outsourcingu. Jednotlivé prvky je také možná nabízet dalšími poskytovateli IT služeb, externími správci IT, či telekomunikačními operátory nebo jinými skupinami podniků.

Vše, co nabízíme je možné získat formou POC na zkoušku: nasadit do provozu, vyhodnotit a porovnat výsledky.

BANKY

Banky a korporace

Výše uvedené produkty a služby nabízíme také bankám a korporacím. Zpravodajská služba CSIS byla původně postavena pro tyto subjekty, aby zabránila únikům dat i peněz. V případě zájmu prosíme o kontakt. CSIS Security Group A/S a Heimdal Security A/S nabídne reference a poskytne individuální nabídku.

Komplexní řešení zabezpečení

bankovních institucí a korporací.

bottom of page